Zoo-bioactive plus immune system dogs and cats 20 ml

309,00 DKK
+ 45,99 DKK Levering

Zoo-bioactive plus immune system dogs and cats 20 ml

Sоlgt af:
(Premium Sælger)

Zoo-bioactive plus immune system dogs and cats 20 ml

Pris: 309,00 DKK
Sоlgt af:
(Premium Sælger)
309,00 DKK
+ 45,99 DKK Levering

I øjeblikket ikke tilgængelig

Vi ved ikke hvornår eller hvorvidt denne vare vil være tilbage på lager.

Vi accepterer følgende betalingsmetoder

Beskrivelse

Zoo-bioactive plus immunsystem til hunde og katte fra Zoopharma Vet er et immunstimulerende kosttilskud med vitaminer, aminosyrer og sporstoffer til hunde og katte, som stabiliserer kroppens forsvar og forbedrer dyrets ydeevne, styrker dets immunforsvar. Zoo-bioactive plus indeholder histidin og isoleucin som er en del af hæmoglobin, det indeholder leucin som øger produktionen af ​​væksthormon. Det anbefales at administrere 20 dråber om dagen. Hos store racer kan dosis fordobles, 20 dråber om morgenen, 20 dråber om natten. Det kan fortyndes i drikkevand og skifte vandet hver dag. Administrer mindst 5 til 7 dage. Opbevares på et køligt, tørt sted.
  • Fruugo ID: 258951677-564825024
  • EAN: 8530598770815

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Produktsikkerhedsmærker

CE Mark
Sikkerhedsadvarsler: Zoobioactive plus indeholder histidin og isoleucin, som er en del af hæmoglobin, det indeholder leucin, som øger produktionen af væksthormon. Opbevares på et køligt, tørt sted.
Ingredienser: A-vitamin, D3-vitamin, E-vitamin, K3-vitamin, B1-vitamin, B2-vitamin, B6-vitamin, B12-vitamin, C-vitamin, Biotin, Folinsyre, Calciumpantothenat, Niacinamid, Cholinchlorid, DL-carnitin, tryptofan, Threonin, Cystein, Prolin, Tyrosin, Valin, Llysin, Leucin, Glycin, Methionin, Arginin, Histidin, Asparaginsyre, Phenylalanin, Glutaminsyre, Alanin, Isoleucin, Serin. Emneindhold: Klor 7,45%, Magnesium 2,55%, Lysin 4%, Methionin 1%.

Levering og returnering

Sendt inden for -1 dage

  • EXPRESS: 45,99 DKK - Levering mellem kl man. 20 oktober 2025–tir. 21 oktober 2025

Afsendes fra Spanien.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Zoopharma Vet
  • ACTIBIOS DISTRIBUCIONES
  • Carrer Juli Galve Brusson, 81-91, 08918 Badalona
  • Badalona
  • ES
  • 8918
  • clientes@actibios.com
  • 699 670 532

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • Patricia Castellà
  • ACTIBIOS DISTRIBUCIONES
  • Carrer Juli Galve Brusson, 81-91, 08918 Badalona
  • Badalona
  • ES
  • 8918
  • actibios@actibios.com
  • 699 670 532