Upgrade Pack - Reafirm day cream 50ml + eye contour 15ml + 3 ampoules 1 unit

459,00 DKK
+ 45,99 DKK Levering

Upgrade Pack - Reafirm day cream 50ml + eye contour 15ml + 3 ampoules 1 unit

Sоlgt af:
(Premium Sælger)

Upgrade Pack - Reafirm day cream 50ml + eye contour 15ml + 3 ampoules 1 unit

Pris: 459,00 DKK
Sоlgt af:
(Premium Sælger)
459,00 DKK
+ 45,99 DKK Levering

I øjeblikket ikke tilgængelig

Vi ved ikke hvornår eller hvorvidt denne vare vil være tilbage på lager.

Vi accepterer følgende betalingsmetoder

Beskrivelse

Sensilis day upgrade pack er en pakke fra opgraderingsserien, der indeholder en dagcreme til normal til tør hud; øjenkontur, til alle hudtyper; og tre ampuller til alle hudtyper. Dagcremen beskytter dit cellulære DNA og udglatter dine rynker og udtrykslinjer. Fra den første applikation vil den løfte dine træk og omdefinere din ansigtsovale. Øjenkonturen er ideel til øjenkonturen: den vil udglatte rynker og udtrykslinjer, opstramme dine øjenlåg og dramatisk reducere dine mørke rande og poser. Ampullerne er en intensiv behandling, der udøver en fugtgivende, antioxidant og opstrammende virkning. Og alt takket være dets indhold i ferulic Acid, glykoproteiner, der er forløbere for proteoglycaner, og kraften i genomisk teknologi, der beskytter dit cellulære DNA. Det anbefales at påføre ampullerne før cremen til en intensiv behandling. Påfør fra midten af ​​ansigtet til hagen, indefra og ud med små massager. Påfør nu en lille mængde på din pande og fordel den fra bund til top. Masser kinderne i en cirkulær bevægelse for at intensivere gennemtrængningen af ​​produktet. Masser panden i en cirkulær bevægelse og tryk et lille tryk med fingerspidserne. Det anbefales at påføre cremen dagen efter serumet. Påfør fra midten af ​​ansigtet til hagen, indefra og ud med små massager. Påfør en lille mængde på panden og spred den fra bund til top. Placer produktet på halsen. Fordel cremen over hele halsen ved hjælp af opadgående bevægelser. Det anbefales at påføre dag/natkonturen omkring øjnene. Påfør med fingerspidserne over hele øjenkonturen, fra det indre hjørne til det ydre hjørne. Påfør dekongestant tryk med cirkulære bevægelser rundt om øjet.
  • Fruugo ID: 53330418-107416799
  • EAN: 8428749836704

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Produktsikkerhedsmærker

CE Mark
Ingredienser: Se produktemballagen for at finde hver ingrediens og dens sammensætning.

Levering og returnering

Sendt inden for -1 dage

  • EXPRESS: 45,99 DKK - Levering mellem kl tor. 16 oktober 2025–fre. 17 oktober 2025

Afsendes fra Spanien.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Sensilis
  • DERMOFARM SA
  • Calle Leonardo Da Vinci 16 22, Parc Can Sant Joan
  • Barcelona
  • ES
  • 8191
  • smarti@dermofarm.com
  • 936 02 60 26

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • Chiara
  • DERMOFARM SA
  • Calle Leonardo Da Vinci 16 22, Parc Can Sant Joan
  • Barcelona
  • ES
  • 8191
  • customercare@dermofarm.com
  • 936 02 60 26