Quick Connect CO2 Adapter til Sodastream Duo Art Terra Tr21-4 Sprinkler

179,00 DKK
GRATIS Levering

Quick Connect CO2 Adapter til Sodastream Duo Art Terra Tr21-4 Sprinkler

  • Brand: Unbranded
Sоlgt af:

Quick Connect CO2 Adapter til Sodastream Duo Art Terra Tr21-4 Sprinkler

  • Brand: Unbranded
RRP: 249,00 DKK
Pris: 179,00 DKK
Du sparer: 70,00 DKK (28%)
Sоlgt af:
179,00 DKK
GRATIS Levering

På lager

Vi accepterer følgende betalingsmetoder

Beskrivelse

Produktets funktioner:Materiale:Materiale:Aluminiumslegering, kobberFarve: guld; lilla sølvEmne: TR21-4Funktion: Tilslut sodavandscylinderen med TR21-4-gevind til DUO, TERRA sodavandsmaskinen med hurtigtilslutningscylinderEgenskaber:1Passer til mange almindelige CO2-cylindre, der har det konventionelle trapezformede gevind TR21-4, flasker med op til 60 liter og 425 g CO2. Lavet af robust og ekstra let aluminium. Miljøvenlig, robust, høj sikkerhed, rustfrit stål og holdbar.1. Fjern det lyserøde stykke fra bunden af ​​Terra Water Sprinkler ved at trykke på stifterne som vist i den medfølgende vejledning og trække enheden ud og nedad. Kompatibel med DUO- og ART-boblere, skal et lille stykke af huset skæres ud i cylinderrummet, så cylinderen kan indsættes i rummet.2. Skru vores hurtigadapter med den indsatte flade pakning fast på den konventionelle TR21-4-ventil. Passer perfekt til vores 425g CO2-flasker, men selvfølgelig også til flasker fra andre producenter som Crystal 2.0, Penguin, Cool og Aqvia. VIGTIGT: Hvis adapteren ikke kan skrues fast i CO2-flaskens HÅNDTAG, er denne flaske ikke kompatibel med denne adapter. Hvis du har spørgsmål, besvarer vi dem gerne. 3. Indsæt 425g-flasken i din Soda DUO, Art eller Terra, og fastgør den som sædvanligt ved at trække hurtigudløserenheden ned og trykke ind i vandfordeleren, indtil enheden klikker på plads. VIGTIGT: Sekskantskruen (sikkerhedsventil) på TR21-4-ventilen skal placeres, så den vender UD af enheden og IKKE sidelæns eller ned i opbevaringsenheden. Hvorfor vælge os? Hvad hvis du kun har en blå CO2-flaske, men er for doven til at gå ud og genopfylde? Eller er der ingen tankstationer i nærheden? Den forbedrede hurtigadapter fra WADEO, specielt udviklede kompatible danskvandvarmere med lyserøde CO2-flasker. Hvis du kun har den blå CO2-flaske, så tag denne adapter med hjem. Du kan genopfylde den blå flaske direkte og derefter sætte adapteren i, så du kan bruge den på Terra/Duo/Art-serien af ​​Sodastream-sodavandsmaskiner. Leveringsomfang: 1*Hurtigadapter
  • Fruugo ID: 404754507-858874489
  • EAN: 7112471924747

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Sikkerhedsadvarsler:
  • Lad ikke dine børn røre ved dette produkt alene for at undgå at synke eller andre skader
  • Voksenopsyn anbefales.

Levering og returnering

Sendt inden for 3 dage

  • STANDARD: GRATIS - Levering mellem kl tir. 28 oktober 2025–tir. 04 november 2025 - GRATIS

Afsendes fra Kina.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Chongqing Keduomi Trading Co., Ltd
  • Chongqing Keduomi Trading Co., Ltd.
  • No.160-93, Dapingzheng Street, Shiyou Road Street, Yuzhong District, Chongqing.China (self identification number: No. 2)
  • Chongqing
  • CN
  • 400000
  • pwoeojfasdfa@163.com
  • 18164015304

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • REP Europe GmbH
  • REP Europe GmbH
  • Prinzenallee 7, 4th floor 40549 Düsseldorf, Gemmany
  • Düsseldorf
  • DE
  • 40549
  • info@rep-europe.de
  • 0049 155 60128437