OLED LCD-skærm til Galaxy C8, C710F/DS, C7100 med Digitizer Full Assembly (sort)

524,00 DKK
+ 58,99 DKK Levering

OLED LCD-skærm til Galaxy C8, C710F/DS, C7100 med Digitizer Full Assembly (sort)

  • Brand: Unbranded
Sоlgt af:

OLED LCD-skærm til Galaxy C8, C710F/DS, C7100 med Digitizer Full Assembly (sort)

  • Brand: Unbranded
RRP: 724,00 DKK
Pris: 524,00 DKK
Du sparer: 200,00 DKK (27%)
Sоlgt af:
524,00 DKK
+ 58,99 DKK Levering

På lager

Vi accepterer følgende betalingsmetoder

Beskrivelse

OLED LCD-skærm til Galaxy C8, C710FDS, C7100 med Digitizer fuld montering Før installation Bemærkninger Tips 1: Test før installation Når du tester, må du ikke fjerne beskyttelsesfilm eller tags. Vær opmærksom på problemet med statisk elektricitet. Før du forsøger at reparere, skal du sørge for at jorde dig selv med en ESD-rem (elektrostatisk afladning). Dette forhindrer statisk elektricitet i at beskadige de elektroniske komponenter i telefonen. Sørg for at bære øjenværn og pas på ikke at skære din finger med glassplinterne. Tips 2: Simulerer test Skærmudskiftning er et meget skrøbeligt produkt. Vi anbefaler kraftigt test før installation. Simulerer venligst test, hvilket betyder mobiltelefon fra hinanden, (bundkort + LCD eller skærm) tilsluttet lydkabel og ny udskiftning, tænd, test færdig. Hvis test OK, skal du installere det. Hvis det ikke kan vises, bedes du kontakte os allerførste gang. Og tving det ikke til at blive installeret i mobiltelefonen. Vi er ikke ansvarlige, når skærmen er installeret. Tips 3: Bøj ikke kablet for meget Sørg for, at LCD-kablet ikke bøjer for meget. Over 90 grader bøjet vil forårsage sort skærm. Om produktet 1. Udskiftning LCD-skærm + berøringsskærm digitizer samling til Samsung Galaxy C8 2. Udskift din ødelagte eller ubrugelige genstand med en ny 3. Få din enhed til at se mere forfriskende ud end nogensinde før 4. Helt fit og arbejde 5. Hver vare er blevet kontrolleret og i god stand inden forsendelse 6. Professionel installation anbefales stærkt. Vi er ikke ansvarlige, når skærmen er installeret
  • Fruugo ID: 329007707-726531382
  • EAN: 4841085292289

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Sikkerhedsadvarsler: Kontroller produktet før brug. Lad ikke dine børn røre ved produktet alene for at undgå at sluge det eller andre skader. Dette sikrer sikker brug.

Levering og returnering

Sendes inden for 24 timer

  • STANDARD: 58,99 DKK - Levering mellem kl tor. 09 oktober 2025–man. 27 oktober 2025

Afsendes fra Kina.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Shenzhenshidongbangguojimaoyiyouxiangongsi
  • Shenzhenshidongbangguojimaoyiyouxiangongsi
  • longgangqu bantianjiedao banxuegangdadao 3012hao8707-1shi
  • Shenzhen
  • CN
  • 518000
  • kuajingpenyuyan@163.com
  • (+86)075584621615
  • https://www.dbgj.com

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • Johnny Lin
  • EC REP SERVICES SL
  • Calle Gran Via 49, 7 Dch.,MADRID,MADRID,ES
  • Madrid
  • Spain
  • 28013
  • ecrepservice@hotmail.com
  • 34 910563102
  • https://www.OASIS-SERVICE.com