64,00 DKK
+ 45,99 DKK Levering

Intimate Hygiene Gel 300 ml

Sоlgt af:
(Premium Sælger)

Intimate Hygiene Gel 300 ml

64,00 DKK

I øjeblikket ikke tilgængelig
+ 45,99 DKK Levering

14-dages returpolitik

Sоlgt af:
(Premium Sælger)

64,00 DKK

I øjeblikket ikke tilgængelig
+ 45,99 DKK Levering

14-dages returpolitik

Betalingsmetoder:

Beskrivelse

Intimate Hygiene Gel 300 ml

Edda Pharma Intimate Hygiene Gel sæbe til kvinders intimhygiejne. Med en pH-værdi på 4,5 er intimsæben angivet fra den første menstruation fremkommer til dens tilbagetrækning. Takket være dens formulering med præbiotika og probiotika beskytter, fugter og blødgør den kvindelige intime område, opretholder en afbalanceret og sund vaginal pH og forstærker dets naturlige forsvar. Præbiotika : De stimulerer udviklingen af ​​gavnlig flora og produktionen af ​​antimikrobielle peptider, som er afgørende for at opretholde mikrobiel balance. Sojaekstrakt : Omstrukturering, anti-aging, reparerende og beroligende. Lakridsekstrakt : Blødgørende, anti-inflammatorisk, antiseptisk, beroligende, helende og beskyttende af slimhinder. Mælkesyre : Skaber et miljø, der er gunstigt for balancen i skedefloraen. Påfør på det tidligere fugtede ydre intime område. Skyl med rigeligt vand. Velegnet til daglig brug. Holde utilgængeligt for børn. Undgå kontakt med øjnene. Spis ikke.
  • Fruugo ID: 50931730-101895562
  • EAN: 8470001839923

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Produktsikkerhedsmærker

CE Mark
Sikkerhedsadvarsler: Opbevares utilgængeligt for børn. Undgå kontakt med øjnene. Spis ikke. Præbiotika De stimulerer udviklingen af gavnlig flora og produktionen af antimikrobielle peptider, der er afgørende for at opretholde den mikrobielle balance. Sojaekstrakt Omstrukturering, anti-aging, reparation og beroligende. Lakridsekstrakt Blødgørende, antiinflammatorisk, antiseptisk, beroligende, helende og beskyttende af slimhinderne. Mælkesyre Skaber et miljø, der er gunstigt for balancen i vaginalfloraen.
Ingredienser: Præbiotika, Tea Tree Olie.

Levering og returnering

Sendt inden for -1 dage

  • EXPRESS: 45,99 DKK - Levering mellem kl tir. 06 januar 2026–ons. 07 januar 2026

Afsendes fra Spanien.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Cooper Pharma
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822