Illuminating eye contour patches 60 units

104,00 DKK
+ 45,99 DKK Levering

Illuminating eye contour patches 60 units

Sоlgt af:
(Premium Sælger)

Illuminating eye contour patches 60 units

Pris: 104,00 DKK
Sоlgt af:
(Premium Sælger)
104,00 DKK
+ 45,99 DKK Levering

kun 4tilbage på lager

Vi accepterer følgende betalingsmetoder

Beskrivelse

Natura Siberica illuminating eye contour patches er en hurtig og behagelig løsning til at give dine øjne det strejf af lys og vitalitet, som stress og byliv tager fra dem. Med sin biomebase med unikke postbiotisk aktive og fermenterede ekstrakter af nordlige multebær og vilde hindbær hjælper den hudens mikrobiom med at øge dens modstand og forbedre dens lysstyrke. Aktive ingredienser i formlen: C-vitaminet i dens formel forbedrer tonen og teksturen af ​​konturen for at hjælpe med at genvinde dens naturlige glans. Niacinamid bidrager til at styrke hydreringsbarrieren i epidermis, hvilket giver anledning til et blødt, strålende og forynget resultat. Det anbefales at påføre plastrene på området under øjnene lige før du skal sove. Lad det virke i cirka 15 minutter. Kassér plastrene efter brug. Lad det overskydende serum absorbere med blide berøringer på huden. Opbevares på et køligt, tørt sted.
  • Fruugo ID: 210048076-447727900
  • EAN: 4745010333392

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Produktsikkerhedsmærker

CE Mark
Sikkerhedsadvarsler: C-vitaminet i formlen forbedrer konturens tone og tekstur for at hjælpe med at genoprette dens naturlige glød. Niacinamid bidrager til at styrke epidermis hydreringsbarriere, hvilket giver anledning til et blødt, glødende og forynget resultat. Opbevares på et køligt, tørt sted.
Ingredienser: Aqua, Glycerin, Carrageenan, Heptyl glucosid, Maltodextrin, Lactobacillus ferment, Rubus chamaemorus frugtekstrakt, Rubus idaeus frugtekstrakt, Rosa canina frugtekstrakt, Salix alaxensis bark ekstrakt, Hippophae rhamnoides frugtolie, Silybum marianum ekstrakt, Aquilegia sibirica blomsterbladsstængelekstrakt, Fragaria vesca frugtekstrakt, Natriumhyaluronat, Natriumascorbylphosphat, Panthenol, Niacinamid, Xanthangummi, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropylguar, Benzylalkohol, Ethylhexylglycerin, Natriumbenzoat, Kaliumsorbat, Calciumnatriumborosilikat, Silica, CI 77891, Citronsyre, Parfume. Ingredienser fra økologisk dyrkning.

Levering og returnering

Sendes inden for 24 timer

  • EXPRESS: 45,99 DKK - Levering mellem kl tir. 14 oktober 2025–ons. 15 oktober 2025

Afsendes fra Spanien.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Ecoforia
  • ACTIBIOS DISTRIBUCIONES
  • Carrer Juli Galve Brusson, 81-91, 08918 Badalona
  • Badalona
  • ES
  • 8918
  • clientes@actibios.com
  • 699 670 532

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • Patricia Castellà
  • ACTIBIOS DISTRIBUCIONES
  • Carrer Juli Galve Brusson, 81-91, 08918 Badalona
  • Badalona
  • ES
  • 8918
  • actibios@actibios.com
  • 699 670 532