Hukommelses- og dataoverførselskabler

Ændr
Ubegrænset cellulære 3,5 mm Stereo Audio-forlængerkabel til Apple iPod
Ubegrænset cellulære 3,5 mm Stereo Audio-forlængerkabel til Apple iPod DKK 64,00
SellNet Stereo 3,5 mm-2 x RCA Y-Split kabel til Apple iPod - hvid
SellNet Stereo 3,5 mm-2 x RCA Y-Split kabel til Apple iPod - hvid DKK 64,00
USB-A til vinklet USB-C-kabel, 0, 5m, 3A Udsalg
USB-A til vinklet USB-C-kabel, 0, 5m, 3A DKK 199,00 DKK 119,00
USB-sync/opladerkabel, 2m, mikro-119 Udsalg
USB-sync/opladerkabel, 2m, mikro-119 DKK 199,00 DKK 129,00
i-Tronixs (rød) 90 graders vinkel magnetisk nylon flettet oplader ledning 2 meter til Videocon Infinium Z52 Inspire
i-Tronixs (rød) 90 graders vinkel magnetisk nylon flettet oplader ledning 2 meter til Videocon Infinium Z52 Inspire DKK 89,00
Faber kabel FACAB SolarPlus 0410300400500 PV ledning 1 x 6 mm ² sort solgt pr. meter Udsalg
Faber kabel FACAB SolarPlus 0410300400500 PV ledning 1 x 6 mm ² sort solgt pr. meter DKK 54,00 DKK 20,95
Faber kabel FACAB SolarPlus 0410330400500 PV ledning 1 x 10 mm ² sort solgt pr. meter Udsalg
Faber kabel FACAB SolarPlus 0410330400500 PV ledning 1 x 10 mm ² sort solgt pr. meter DKK 54,00 DKK 32,95
Faber kabel FACAB SolarPlus 0410360400500 PV ledning 1 x 16 mm ² sort solgt pr. meter Udsalg
Faber kabel FACAB SolarPlus 0410360400500 PV ledning 1 x 16 mm ² sort solgt pr. meter DKK 69,00 DKK 59,00
Officiel Samsung EP-DA705BBE USB-C til USB-C data opladerkabel til Samsung Galaxy smartphones-sort
Officiel Samsung EP-DA705BBE USB-C til USB-C data opladerkabel til Samsung Galaxy smartphones-sort DKK 44,95
Officiel Apple USB type C til Lightning data opladerkabel (1m) MK0X2ZM/A-hvid-bulk
Officiel Apple USB type C til Lightning data opladerkabel (1m) MK0X2ZM/A-hvid-bulk DKK 129,00
i-Tronixs 90 graders vinkel magnetisk (rød) nylon flettet oplader ledning 1 meter til LG K50
i-Tronixs 90 graders vinkel magnetisk (rød) nylon flettet oplader ledning 1 meter til LG K50 DKK 84,00
i-Tronixs 90 graders vinkel magnetisk (sølv) nylon flettet oplader ledning 1 meter til Motorola RAZR i
i-Tronixs 90 graders vinkel magnetisk (sølv) nylon flettet oplader ledning 1 meter til Motorola RAZR i DKK 84,00
USB extension cable 1m Udsalg
USB extension cable 1m DKK 79,00 DKK 69,00
5M Lc Lc Om4 Multimode Fiber Optisk kabel Blå
5M Lc Lc Om4 Multimode Fiber Optisk kabel Blå DKK 259,00
5M SC SC Om1 multi mode fiberoptisk kabel orange
5M SC SC Om1 multi mode fiberoptisk kabel orange DKK 209,00
5M St St Om1 multi mode fiberoptisk kabel orange
5M St St Om1 multi mode fiberoptisk kabel orange DKK 209,00
Startech 5M Cat6 SFTP patch kabel blå
Startech 5M Cat6 SFTP patch kabel blå DKK 259,00
Startech 15M sort Snagless Cat6 UTP patch kabel
Startech 15M sort Snagless Cat6 UTP patch kabel DKK 259,00
Startech 7M sort Snagless Cat6 UTP patch kabel
Startech 7M sort Snagless Cat6 UTP patch kabel DKK 209,00
Startech 5M Cat6 SFTP patch kabel sort
Startech 5M Cat6 SFTP patch kabel sort DKK 259,00
Startech 15 M Red Snagless Cat6 UTP patch kabel
Startech 15 M Red Snagless Cat6 UTP patch kabel DKK 309,00
Startech 10M grå Snagless Cat5E patch kabel
Startech 10M grå Snagless Cat5E patch kabel DKK 209,00
Startech 2M Cat6 SFTP patch kabel blå
Startech 2M Cat6 SFTP patch kabel blå DKK 209,00
Startech 3M Yellow Snagless UTP CAT6 Patch kabel
Startech 3M Yellow Snagless UTP CAT6 Patch kabel DKK 159,00
Startech 3M orange Snagless UTP CAT6 Patch kabel
Startech 3M orange Snagless UTP CAT6 Patch kabel DKK 159,00
Startech 2M hvid Snagless UTP Cat5E patch kabel
Startech 2M hvid Snagless UTP Cat5E patch kabel DKK 104,00
Startech 10M gul Snagless UTP CAT6 Patch kabel
Startech 10M gul Snagless UTP CAT6 Patch kabel DKK 209,00
Startech 4M SM duplex fiber patch kabel LC til LC
Startech 4M SM duplex fiber patch kabel LC til LC DKK 459,00
Startech 5M sort Snagless Cat6 UTP patch kabel
Startech 5M sort Snagless Cat6 UTP patch kabel DKK 159,00
Startech 7Ft skærmet Cat6A patch kabel sort
Startech 7Ft skærmet Cat6A patch kabel sort DKK 209,00
Startech 5M orange Snagless Cat5E patch kabel
Startech 5M orange Snagless Cat5E patch kabel DKK 159,00
Startech 5M orange Snagless UTP CAT6 Patch kabel
Startech 5M orange Snagless UTP CAT6 Patch kabel DKK 209,00
Startech 1M orange Snagless UTP Cat5E patch kabel
Startech 1M orange Snagless UTP Cat5E patch kabel DKK 104,00
Startech 3Ft afskærmet Cat6A patch kabel sort
Startech 3Ft afskærmet Cat6A patch kabel sort DKK 209,00
Startech 1M gul Snagless UTP Cat5E patch kabel
Startech 1M gul Snagless UTP Cat5E patch kabel DKK 104,00
Startech 2M orange Snagless UTP Cat5E patch kabel
Startech 2M orange Snagless UTP Cat5E patch kabel DKK 104,00
Startech 15Ft sort støbt Cat6 UTP patch kabel
Startech 15Ft sort støbt Cat6 UTP patch kabel DKK 159,00
Startech 7M lilla Snagless CAT6 Patch kabel
Startech 7M lilla Snagless CAT6 Patch kabel DKK 209,00
Startech 3M grå Snagless UTP CAT6 Patch kabel
Startech 3M grå Snagless UTP CAT6 Patch kabel DKK 159,00
Startech 2M sort Snagless Cat6 UTP patch kabel
Startech 2M sort Snagless Cat6 UTP patch kabel DKK 159,00
Startech 1M grå Snagless UTP Cat5E patch kabel
Startech 1M grå Snagless UTP Cat5E patch kabel DKK 104,00
Startech 10Ft afskærmet Cat6A patch kabel sort
Startech 10Ft afskærmet Cat6A patch kabel sort DKK 259,00
Startech 10Ft sort støbt Cat6 UTP patch kabel
Startech 10Ft sort støbt Cat6 UTP patch kabel DKK 159,00
Startech 2M rød Snagless UTP CAT6 Patch kabel
Startech 2M rød Snagless UTP CAT6 Patch kabel DKK 159,00
Startech 5M rød Snagless Cat5E patch kabel
Startech 5M rød Snagless Cat5E patch kabel DKK 159,00
Startech 6Ft blå støbt Cat5E UTP patch kabel
Startech 6Ft blå støbt Cat5E UTP patch kabel DKK 159,00
Startech 1M rød Snagless UTP Cat5E patch kabel
Startech 1M rød Snagless UTP Cat5E patch kabel DKK 104,00
Startech 5M blå Snagless Cat6 UTP patch kabel
Startech 5M blå Snagless Cat6 UTP patch kabel DKK 159,00
Startech 3M blå Snagless UTP Cat5E patch kabel
Startech 3M blå Snagless UTP Cat5E patch kabel DKK 104,00
Startech 10Ft blå støbt Cat5E UTP patch kabel
Startech 10Ft blå støbt Cat5E UTP patch kabel DKK 159,00
Startech 2M sort Snagless UTP Cat5E patch kabel
Startech 2M sort Snagless UTP Cat5E patch kabel DKK 104,00
5M LC SC Om1 multi mode fiberoptisk kabel laks pink
5M LC SC Om1 multi mode fiberoptisk kabel laks pink DKK 209,00
5M LC LC Om1 multi mode fiberoptisk kabel orange
5M LC LC Om1 multi mode fiberoptisk kabel orange DKK 209,00
5M LC LC Om4 multi mode fiberoptisk patch kabel Aqua
5M LC LC Om4 multi mode fiberoptisk patch kabel Aqua DKK 259,00
Startech 5M grøn Snagless UTP CAT6 Patch kabel
Startech 5M grøn Snagless UTP CAT6 Patch kabel DKK 159,00
Startech 2M Cat6 SFTP patch kabel sort
Startech 2M Cat6 SFTP patch kabel sort DKK 209,00
Startech 24In SATA til højre vinkel SATA kabel
Startech 24In SATA til højre vinkel SATA kabel DKK 159,00
Startech 5M multi mode fiber patch kabel LC St
Startech 5M multi mode fiber patch kabel LC St DKK 309,00
Startech 2M kabel USB C til HDMI 4K60Hz sort
Startech 2M kabel USB C til HDMI 4K60Hz sort DKK 574,00
Startech 1M rød Snagless UTP CAT6 Patch kabel
Startech 1M rød Snagless UTP CAT6 Patch kabel DKK 104,00
Startech 7M orange Snagless Cat5E patch kabel
Startech 7M orange Snagless Cat5E patch kabel DKK 159,00
Startech 10Ft USB til parallel printer adapter
Startech 10Ft USB til parallel printer adapter DKK 459,00
Startech 2M rød Snagless UTP Cat5E patch kabel
Startech 2M rød Snagless UTP Cat5E patch kabel DKK 104,00
Startech 10Ft blå Snagless Cat5E patch kabel
Startech 10Ft blå Snagless Cat5E patch kabel DKK 159,00
Ændr