Granulated Soy Lecithin IP 200 g

94,00 DKK
+ 76,99 DKK Levering

Granulated Soy Lecithin IP 200 g

Sоlgt af:
(Premium Sælger)

Granulated Soy Lecithin IP 200 g

94,00 DKK

I øjeblikket ikke tilgængelig
+ 76,99 DKK Levering
Sоlgt af:
(Premium Sælger)

94,00 DKK

I øjeblikket ikke tilgængelig
+ 76,99 DKK Levering

Vi accepterer følgende betalingsmetoder

Beskrivelse

Intersa Granulated IP Soy Lecithin ekstraheret udelukkende fra sojabønner, anbefales til atleter, folk der yder en stor fysisk og intellektuel indsats og til ældre. Intersa er en virksomhed dedikeret til området diætetik, ernæring, fytoterapi, aromaterapi og naturlig kosmetik i mere end 40 år. Det anbefales at tage før mad; børn, halv dosis. Tag det med vand eller frugtjuice. Det kan også tilføjes til gryderetter, myslis, yoghurt og hvid ost.
  • Fruugo ID: 50834936-101666566
  • EAN: 8413568020953

Alt indhold på hjemmesiden, der vedrører produkter, herunder (eller har en lignende art) medicin, vitaminer og kosttilskud, er ikke beregnet til at blive brugt til diagnose, behandling, kur eller forebyggelse af nogen sundhedstilstand eller sygdom. Oplysningerne på denne side udgør ikke rådgivning og bør ikke træde i stedet for rådgivning af læger, apotekere eller andet autoriseret sundhedspersonale. Du bør kontakte din sundhedsudbyder i forbindelse med dette produkt, hvis du mener, du har et medicinsk problem. Sørg for, at du altid læser etiketten og følger alle instruktioner, der følger med produktet, inden du bruger eller forbruger. Bero venligst ikke på de oplysninger, der er angivet på vores hjemmeside.

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Produktsikkerhedsmærker

CE Mark
Sikkerhedsadvarsler: Intersa har været en virksomhed dedikeret til diætetik, ernæring, fytoterapi, aromaterapi og naturkosmetik i over 40 år.
Ingredienser: Forskellige fosdolipider 42%, Phosphatidylethanolamin 24%, Phosphatidylcholin 23%, Phosphatidyl inositol 22%, Sojalecithin uden tricalciumphosphat.

Levering og returnering

Sendt inden for -1 dage

  • EXPRESS: 76,99 DKK - Levering mellem kl ons. 05 november 2025–tor. 06 november 2025

Afsendes fra Spanien.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Intersa
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822