119,00 DKK
+ 45,99 DKK Levering

Birch Sap Gemmavis Bio 50 ml

Sоlgt af:
(Premium Sælger)

Birch Sap Gemmavis Bio 50 ml

Pris: 119,00 DKK
Sоlgt af:
(Premium Sælger)
119,00 DKK
+ 45,99 DKK Levering

I øjeblikket ikke tilgængelig

Vi ved ikke hvornår eller hvorvidt denne vare vil være tilbage på lager.

Vi accepterer følgende betalingsmetoder

Beskrivelse

Birch Linfa Gemmavis Bio fra Alta Natura er en glycerineret macerat af friske knopper. Dette produkt opnås ved at bruge plantens vegetative top, så snart den er høstet og macereret i glycerin, alkohol og demineraliseret vand, efter yderst innovative metoder, der respekterer den gamle italienske urtetradition.
  • Fruugo ID: 53319134-107405522
  • EAN: 8050534211375

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Produktsikkerhedsmærker

CE Mark
Ingredienser: Se produktemballagen for at finde hver ingrediens og dens sammensætning.

Levering og returnering

Sendt inden for -1 dage

  • EXPRESS: 45,99 DKK - Levering mellem kl man. 20 oktober 2025–tir. 21 oktober 2025

Afsendes fra Spanien.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Alta Natura
  • DIET-CATAL S.L
  • Polígono Industrial La Pedrosa, Parc. 9, 08783 Masquefa, Barcelona
  • BARCELONA
  • ES
  • 8783
  • mbenito@distribucionesbenito.eu
  • 93 772 86 50

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • Mario Benito Gavilán
  • DIET-CATAL S.L
  • Polígono Industrial La Pedrosa, Parc. 9, 08783 Masquefa, Barcelona
  • BARCELONA
  • ES
  • 8783
  • mbenito@distribucionesbenito.eu
  • 93 772 86 50