6 stk øjeblikkelige trykafbrydere, 12 mm metal vandtæt knap, fremspringende trykafbryder med ledning

169,00 DKK
GRATIS Levering

6 stk øjeblikkelige trykafbrydere, 12 mm metal vandtæt knap, fremspringende trykafbryder med ledning

  • Brand: Unbranded
Sоlgt af:

6 stk øjeblikkelige trykafbrydere, 12 mm metal vandtæt knap, fremspringende trykafbryder med ledning

  • Brand: Unbranded
Pris: 169,00 DKK
Sоlgt af:
169,00 DKK
GRATIS Levering

På lager

Vi accepterer følgende betalingsmetoder

Beskrivelse

Overlegen holdbarhed: Denne trykafbryder er fremstillet af forniklet messing og har en robust skal, der modstår varme og deformation. Den tilbyder enestående modstand, høj temperaturtolerance og slidstyrke, hvilket sikrer pålidelighed og en taktil oplevelse. Effektiv betjening: Dette sæt indeholder seks selvnulstillende trykknapper, hver med et 12 mm monteringshul og et 7,5 mm gevind. Knappen er designet til nem brug og betjenes ved at holde den nede for at aktivere og slippe den for at deaktivere, hvilket forenkler brugen i applikationer. IP65-certificeret vandtæt: Den vandtætte trykknap er konstrueret til robusthed og har en IP65-klassificering, hvilket sikrer, at den forbliver upåvirket af vand og rust. Denne funktion gør den ideel til brug i fugtige eller støvede miljøer, hvilket forbedrer dens alsidighed. Problemfri installation: Med skrueterminaler til nem installation uden behov for lodning og et præforbundet design med et 15 cm kabel er disse afbrydere designet til at forenkle opsætning og vedligeholdelse, hvilket gør dem brugervenlige og tidseffektive. Alsidige anvendelser: Perfekt egnet til en bred vifte af anvendelser såsom hornkontakter, PC-tænd/sluk-knapper, bilhorn og husholdningsapparater. Dens kompatibilitet med elektroniske produkter, kommunikationsenheder, bilelektronik og legetøj gør den til en universel løsning. Farve: Som vist Materiale: Metal Pakkens indhold: 6 * kontakter Kun ovenstående pakkeindhold, andre produkter er ikke inkluderet. Bemærk: Lysrefleksion og forskellige skærme kan forårsage, at farven på varen på billedet afviger en smule fra den virkelige vare. Den tilladte målefejl er +/- 1-3 cm.
  • Fruugo ID: 386798599-830758815
  • EAN: 9784691466055

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Produktsikkerhedsmærker

CE Mark
Sikkerhedsadvarsler: Læs venligst forholdsreglerne før brug
Ingredienser: 9% metal 92% plastik

Levering og returnering

Sendes inden for 24 timer

  • STANDARD: GRATIS - Levering mellem kl fre. 24 oktober 2025–fre. 31 oktober 2025 - GRATIS

Afsendes fra Kina.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Seek-Home
  • Shenzhen Jiayanrui Technology Co., Ltd.
  • luohuquhuangbeijiedaowenhuashequjinlianlu21haowenjindujianyanjianyidayuan1dong506hao shenzhenshi guangdongsheng 518000 CN
  • Shenzhen
  • CN
  • 518000
  • jiayanrui6666@163.com
  • 18676701034

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • eVatmaster Consulting GmbH
  • eVatmaster Consulting GmbH
  • Bettinastr.30
  • Frankfurt
  • Germany
  • 60325
  • contact@evatmaster.com
  • 6995179070