2 i 1 meter, til selvtestning af skimmelsvamp, vandlækagedetektor, fugtsensor til brænde, gipsvægsformdetektor

339,00 DKK
GRATIS Levering

2 i 1 meter, til selvtestning af skimmelsvamp, vandlækagedetektor, fugtsensor til brænde, gipsvægsformdetektor

  • Brand: Unbranded
Sоlgt af:

2 i 1 meter, til selvtestning af skimmelsvamp, vandlækagedetektor, fugtsensor til brænde, gipsvægsformdetektor

  • Brand: Unbranded
RRP: 524,00 DKK
Pris: 339,00 DKK
Du sparer: 185,00 DKK (35%)
Sоlgt af:
339,00 DKK
GRATIS Levering

På lager

Vi accepterer følgende betalingsmetoder

Beskrivelse

Forbedret alsidighed for overlegen ydeevne: Skift ubesværet mellem vores avancerede tilstande til måling af nåletype og nåleløs fugt for at låse op for præcise og nøjagtige aflæsninger på tværs af en lang række materialer, herunder træ, gipsplader, beton og meget mere. Med pin-funktionen kan du dykke dybt ned i lokaliseret fugtvurdering, mens puden giver dig mulighed for at erobre bredere målinger på overfladeniveau. Selvtestfunktion: Valider kalibrering og nøjagtige aflæsninger med det praktiske selvtesthjælpemiddel, der er integreret på beskyttelseshætten, hvilket giver pålidelige og pålidelige fugtmålinger. perfekt til både gør-det-selv-entusiaster, vores fugtmåler udmærker sig inden for byggeri, træbearbejdning, inspektioner og boligforbedringsprojekter. Dette exceptionelle værktøj er bygget med skære- og præcisionssensorer og giver dig mulighed for at løse fugtrelaterede problemer med tillid. Løft din ekspertise, og tag ansvar for dine projekter med en fugtmåler, der er betroet af eksperter og omfavnet af passionerede gør-det-selv-folk. LCD-skærm og belysningsfunktion: Forbedre din fugtdetekteringsoplevelse med det indbyggede LCD-display, der giver klare og letlæselige fugtighedsmålinger. Belysningsfunktionen oplyser måleområdet og sikrer nøjagtige aflæsninger selv i svagt oplyste omgivelser eller trange steder. Bemærk venligst: Der er en lille farveforskel eller uoverensstemmelse i naturalier, vær ligeglad, tak Farve: orange Materiale: Plastik Pakkens indhold: 1 x fugtighedsmåler med batteri 1 x engelsk brugsanvisning Kun ovenstående pakkeindhold, andre produkter er ikke inkluderet. Bemærk: Lysrefleksion og forskellige skærme kan medføre, at farven på elementet på billedet er lidt anderledes end den ægte vare. Den tilladte målingsfejl er +/- 1-3 cm.
  • Fruugo ID: 348018897-760201657
  • EAN: 6404922168918

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Produktsikkerhedsmærker

CE Mark
Sikkerhedsadvarsler: Omhyggelig læsning af brugsanvisningen er det første skridt mod sikker brug.

Levering og returnering

Sendt inden for 2 dage

  • STANDARD: GRATIS - Levering mellem kl tir. 28 oktober 2025–ons. 05 november 2025 - GRATIS

Afsendes fra Kina.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Shen Zhen Shi Lai Ka Dian Zi Shang Wu You Xian Gong Si
  • Shen Zhen Shi Lai Ka Dian Zi Shang Wu You Xian Gong Si
  • LonghuaxinquminzhijiedaominzhisongziyuanAqu3xiang1hao904
  • Shenzhenshi
  • China
  • 518131
  • jiaochangw@hotmail.com
  • https://www.fruugo.com

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • GAVIMOSA?CONSULTORIA,?SOCIEDAD?LIMITADA
  • GAVIMOSA?CONSULTORIA,?SOCIEDAD?LIMITADA
  • CASTELLANA 9144
  • Madrid
  • Spain
  • 28046
  • compliance.gavimosa@outlook.com
  • https://www.fruugo.com