139,00 DKK
+ 43,49 DKK Levering

100stk LED natlys UV-detektor

  • Brand: Unbranded
Sоlgt af:

100stk LED natlys UV-detektor

  • Brand: Unbranded
RRP: 209,00 DKK
Pris: 139,00 DKK
Du sparer: 70,00 DKK (33%)
Sоlgt af:
139,00 DKK
+ 43,49 DKK Levering

På lager

Vi accepterer følgende betalingsmetoder

Beskrivelse

Super Bright UV Blacklight Torch: Denne UV-lampe har 100 UV-LED'er, som er 40% lysere end andre lommelygter, hvilket gør det muligt at belyse et stort område, du kan nøjagtigt opdage usynlige pletter på tæppet, det er det bedste valg tildetektion af urin på dyr.længere, spar din tid og forenkle din rengøring. Stærkt og robust materiale: UV-lampen er lavet af slidstærk vandtæt aluminiumslegering med et skridsikkert tekstureret håndtag og kommer også med en snor, der gør dig nem at tage og bære den ultraviolette lommelygte overalt, hvor du vil.6 AA-batterier: UV-lommelygten drives af 6 AA-batterier (medfølger ikke), bemærk venligst batteriets positive og negative side. Ved længere tids brug skal du fjerne batteriet, hvis du ikke bruger det i længere tid. Denne UV-lommelygte sort lys er perfekt til at spore hunde-, katte-, kanin- og andre gnaverpletter, da nogle pletter ikke kan ses med det blotte øje. Det kan også bruges til at størkne harpiks, hærde UV-belægning, jage golfbolde, fange skorpioner, identificere falske sedler, kørekort, officielle ID-kort, pas osv.
  • Fruugo ID: 344136318-753642637
  • EAN: 9348394070188

Produktsikkerhedsinformation

Se venligst produktsikkerhedsoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Sikkerhedsadvarsler: ADVARSEL: Korrekt installation. Hvis du ikke har det nødvendige udstyr eller den nødvendige ekspertise, eller hvis du er usikker på, om monteringsfladen er tilstrækkelig til at understøtte enheden, skal du kontakte en professionel installatør.

Levering og returnering

Sendt inden for 3 dage

  • STANDARD: 43,49 DKK - Levering mellem kl fre. 17 oktober 2025–fre. 24 oktober 2025

Afsendes fra Kina.

Vi gør vores bedste for at sikre, at de produkter, du bestiller, leveres til dig fuldt ud og i henhold til dine specifikationer. Skulle du dog modtage en ufuldstændig ordre eller andre ting end dem, du bestilte, eller der er en anden grund til, at du ikke er tilfreds med ordren, kan du returnere ordren eller produkter inkluderet i ordren og modtage en fuld refusion for varerne. Se fuld returpolitik

Detaljer om produktoverholdelse

Se venligst overensstemmelsesoplysningerne, der er specifikke for dette produkt, beskrevet nedenfor.

Følgende oplysninger leveres af den uafhængige tredjepartsforhandler, der sælger dette produkt.

Producent:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for producenten af det relevante produkt, der sælges på Fruugo.

  • Chen ShaoMao
  • Lixian Maisite Trading Co., Ltd.
  • Group 8
  • Wugong Village
  • Xiaodukou Town
  • Lixian County
  • CN
  • 415500
  • guyaxuangyx@outlook.com
  • 13192770024

Ansvarlig person i EU:
De følgende oplysninger angiver kontaktoplysningerne for den ansvarlige person i EU. Den ansvarlige person er den udpegede økonomiske aktør med hovedsæde i EU, der er ansvarlig for overensstemmelsesobligationerne i forbindelse med det relevante produkt, der sælges til den Europæiske Union.

  • e Vatmaster Consulting GmbH
  • e Vatmaster Consulting GmbH
  • RaiffeisenstraBe 2 B11
  • Rodgau
  • DE
  • 63110
  • contact@evatmaster.com
  • 49 61062699873