Modemer, målebroer og routere

Ændr
Metz forbinde 130861-0602-E 6 havne netværk patch panel filmroller 1 U Udsalg
Metz forbinde 130861-0602-E 6 havne netværk patch panel filmroller 1 U DKK 349,00 DKK 299,00
AVM FRITZ! WLAN N v2 (internationale) Wi-Fi dongle USB 2.0 300 Mbps Udsalg
AVM FRITZ! WLAN N v2 (internationale) Wi-Fi dongle USB 2.0 300 Mbps DKK 429,00 DKK 379,00
AVM FRITZ! WLAN Repeater 310 International trådløst repeater 300 Mbps 2.4 GHz Udsalg
AVM FRITZ! WLAN Repeater 310 International trådløst repeater 300 Mbps 2.4 GHz DKK 429,00 DKK 379,00
Asus Pce Ax3000 Dual Band Pci E Wifi 6
Asus Pce Ax3000 Dual Band Pci E Wifi 6 DKK 699,00
Hpe Aruba Instant På Ap11 Rw Adgangspunkt
Hpe Aruba Instant På Ap11 Rw Adgangspunkt DKK 1.049,00
Ubiquiti AirCube ISP Wi-Fi-adgangspunkt
Ubiquiti AirCube ISP Wi-Fi-adgangspunkt DKK 449,00
Volans mini Bluetooth V 4.0 dongle
Volans mini Bluetooth V 4.0 dongle DKK 199,00
Cisco-SFP + transceiver-modul-10 gig
Cisco-SFP + transceiver-modul-10 gig DKK 4.649,00
SPEEDLINK Xeox Pro Analog trådløse PC Gamepad 2,4 Ghz - sort (SL-6566-BK-01)
SPEEDLINK Xeox Pro Analog trådløse PC Gamepad 2,4 Ghz - sort (SL-6566-BK-01) DKK 299,00
G Skill Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz
G Skill Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz DKK 2.699,00
Screenbeam 750W fuld hd trådløs skærm modtager
Screenbeam 750W fuld hd trådløs skærm modtager DKK 2.399,00
Startech Hp 455883 B21 Kompatibelt modul 10Gbase Sr Fiber Transceiver
Startech Hp 455883 B21 Kompatibelt modul 10Gbase Sr Fiber Transceiver DKK 2.999,00
Sc-St Multimode gennem Coupler Simplex
Sc-St Multimode gennem Coupler Simplex DKK 149,00
Sc / Apc Singlemode gennem Coupler Duplex
Sc / Apc Singlemode gennem Coupler Duplex DKK 149,00
Cambium Epmp 1000 Force 180 5Ghz 200 Mbit trådløs bro
Cambium Epmp 1000 Force 180 5Ghz 200 Mbit trådløs bro DKK 1.349,00
TP-Link TL-WR902AC AC750 trådløs rejse router
TP-Link TL-WR902AC AC750 trådløs rejse router DKK 449,00
Tp Link 2 Pack Wifi Smart Plug
Tp Link 2 Pack Wifi Smart Plug DKK 599,00
Screenbeam 960 Fuld hd dual band trådløs skærm modtager
Screenbeam 960 Fuld hd dual band trådløs skærm modtager DKK 3.699,00
Screenbeam 1000 4K Edu trådløs skærmmodtager
Screenbeam 1000 4K Edu trådløs skærmmodtager DKK 6.490,00
Simple wall mount Mikrotik quickMOUNT hvid
Simple wall mount Mikrotik quickMOUNT hvid DKK 74,00
Powerline D-Link DHP-601AV Hvid
Powerline D-Link DHP-601AV Hvid DKK 674,00
Mikrotik 5 GHz 600 MHz hvid RBLHG-5HPnD adgangspunkt
Mikrotik 5 GHz 600 MHz hvid RBLHG-5HPnD adgangspunkt DKK 849,00
Point of Apos;Access Repeater TP-Link Deco E4 5 GHz LAN 300-867 Mbps (3 stk.) Hvid
Point of Apos;Access Repeater TP-Link Deco E4 5 GHz LAN 300-867 Mbps (3 stk.) Hvid DKK 1.399,00
TP-LINK TG - 3468 røde RJ45 32b PCIe Gigabit-kort
TP-LINK TG - 3468 røde RJ45 32b PCIe Gigabit-kort DKK 149,00
Fritz repeater adgangspunkt! N300 300 Mbps WIFI WPS hvid
Fritz repeater adgangspunkt! N300 300 Mbps WIFI WPS hvid DKK 399,00
Tp-Link Archer Vr300 Ac1200 1200Mbps Trådløs Vdsl/Adsl Modem Router
Tp-Link Archer Vr300 Ac1200 1200Mbps Trådløs Vdsl/Adsl Modem Router DKK 799,00
WiFi netværks controller Cloud Key UBIQUITI UCK-G2-PLUS OCTA Core PoE LAN Grey
WiFi netværks controller Cloud Key UBIQUITI UCK-G2-PLUS OCTA Core PoE LAN Grey DKK 2.749,00
Hp T640 Ryzen R1505G 8Gb 64Gb M2 Ie 3X Dp W10 Iot Ent Ltsc 2019
Hp T640 Ryzen R1505G 8Gb 64Gb M2 Ie 3X Dp W10 Iot Ent Ltsc 2019 DKK 6.090,00
PLC TP-Link TL-PA411KIT 600 Mbps LAN Hvid
PLC TP-Link TL-PA411KIT 600 Mbps LAN Hvid DKK 439,00
Kort Wi-Fi eminent EM4574 2,4 GHz 300 Mbps sort
Kort Wi-Fi eminent EM4574 2,4 GHz 300 Mbps sort DKK 209,00
Adapter Wifi TP-LINK TL-WN725N 150N WPS USB sort Nano
Adapter Wifi TP-LINK TL-WN725N 150N WPS USB sort Nano DKK 119,00
TP-LINK TL-WA860RE trådløse N300 2T2R Repeater access point'et
TP-LINK TL-WA860RE trådløse N300 2T2R Repeater access point'et DKK 389,00
Injektor PoE Mikrotik RBGPOE Gigabit Ethernet
Injektor PoE Mikrotik RBGPOE Gigabit Ethernet DKK 129,00
USB WiFi adapter Edimax Pro NADAIN0205 EW-7833UAC AC1750 3T3R MIMO sort
USB WiFi adapter Edimax Pro NADAIN0205 EW-7833UAC AC1750 3T3R MIMO sort DKK 649,00
Adgangspunkt Mikrotik RBwAPG-5HacT2H wAP AC
Adgangspunkt Mikrotik RBwAPG-5HacT2H wAP AC DKK 1.149,00
TP-LINK PA4010PKIT Powerline AV AC/Pass Nano 500M
TP-LINK PA4010PKIT Powerline AV AC/Pass Nano 500M DKK 574,00
Adapter USB Edimax EW-7722UTN V2 2.4 GHz WPS hvid Pro
Adapter USB Edimax EW-7722UTN V2 2.4 GHz WPS hvid Pro DKK 149,00
Ubiquiti UB - AM Universal montage Kit
Ubiquiti UB - AM Universal montage Kit DKK 129,00
TP-LINK WPA4220KIT Powerline udvidelse AV500 N300
TP-LINK WPA4220KIT Powerline udvidelse AV500 N300 DKK 774,00
TP-LINK TL-WN881ND 300Mbps 2T2R Atheros PCIe-adapter
TP-LINK TL-WN881ND 300Mbps 2T2R Atheros PCIe-adapter DKK 179,00
Komplet wall mount Mikrotik quickMOUNT hvid
Komplet wall mount Mikrotik quickMOUNT hvid DKK 129,00
TP-LINK WN822N adapter. Høj gevinst 3dBi 300N USB-2T2R
TP-LINK WN822N adapter. Høj gevinst 3dBi 300N USB-2T2R DKK 179,00
Adapter USB til Edimax EU-4208 Ethernet 10 / 100 Mbps
Adapter USB til Edimax EU-4208 Ethernet 10 / 100 Mbps DKK 149,00
Netværkskort Ethernet til USB 3.0 Edimax EU-4306
Netværkskort Ethernet til USB 3.0 Edimax EU-4306 DKK 249,00
D-Link ECD - 301GI PoE injektor
D-Link ECD - 301GI PoE injektor DKK 624,00
Adapter USB Wifi Edimax EW-7612PIN 300N 2T2R 2 x 3 dBi PCI E
Adapter USB Wifi Edimax EW-7612PIN 300N 2T2R 2 x 3 dBi PCI E DKK 209,00
Adgangspunkt Repeater TP-Link TL-WA854RE 300mbps WIFI hvid WPS
Adgangspunkt Repeater TP-Link TL-WA854RE 300mbps WIFI hvid WPS DKK 209,00
Punkt i access RBSXTsqG-5acD Mikrotik 5 GHz 16 dBi
Punkt i access RBSXTsqG-5acD Mikrotik 5 GHz 16 dBi DKK 699,00
PoE Mikrotik GPeR LAN sort repeater
PoE Mikrotik GPeR LAN sort repeater DKK 209,00
AVM FRITZ! WLAN Stick N Wi-Fi dongle USB 2.0 300 Mbps Udsalg
AVM FRITZ! WLAN Stick N Wi-Fi dongle USB 2.0 300 Mbps DKK 279,00 DKK 239,00
TP-Link Eap115 Wireless N loft Mount adgangspunkt m/standard PoE
TP-Link Eap115 Wireless N loft Mount adgangspunkt m/standard PoE DKK 599,00
Tp Wifi Powerline Extender Starter Kit Link
Tp Wifi Powerline Extender Starter Kit Link DKK 949,00
TRENDnet TFC-110S20D5 netværksmedie konverter 100 Mbit/s 1310 nm
TRENDnet TFC-110S20D5 netværksmedie konverter 100 Mbit/s 1310 nm DKK 1.049,00
ASUS RT-AC51 router
ASUS RT-AC51 router DKK 369,00
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB-TL-WR841N
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB-TL-WR841N DKK 219,00
HUAWEI E3372H-320 LTE 4G USB-modem - Hvid
HUAWEI E3372H-320 LTE 4G USB-modem - Hvid DKK 599,00
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL ADSL modem router med stemme
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL ADSL modem router med stemme DKK 849,00
Kingston 4GB DDR3L DIMM 1600MHz CL11 1.35 V værdi RAM enkelt pind
Kingston 4GB DDR3L DIMM 1600MHz CL11 1.35 V værdi RAM enkelt pind DKK 399,00
TP-Link TL-Wr841N N300 Wireless N router
TP-Link TL-Wr841N N300 Wireless N router DKK 299,00
Billion Bipac8700Vax tredobbelt-WAN Wireless 1600Mbps modem/router
Billion Bipac8700Vax tredobbelt-WAN Wireless 1600Mbps modem/router DKK 2.099,00
TP-LINK Archer MR200 AC750 trådløs dual band 4G LTE-router
TP-LINK Archer MR200 AC750 trådløs dual band 4G LTE-router DKK 1.499,00
TP-LINK Archer T6E-AC1300 trådløs dual band PCI Express-adapter
TP-LINK Archer T6E-AC1300 trådløs dual band PCI Express-adapter DKK 599,00
Ubiquiti U fiber SFP multi-mode modul 1G 2-Pak
Ubiquiti U fiber SFP multi-mode modul 1G 2-Pak DKK 349,00
Ubiquiti Unifi AP AC lang rækkevidde op til 183M W/867Mbps gennemløb
Ubiquiti Unifi AP AC lang rækkevidde op til 183M W/867Mbps gennemløb DKK 1.399,00
Ændr